KONST / Litografier / Färglitografi 12769589
nr 1276 9589
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Pingvin. Signerad, numrerad 87/290, ca 52x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 september 2019
kl 20:01:42
150 kr
250 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg